допоможіть порадою

Така досить не зрозуміла ситуація... познайомилась я з гарним приємним чоловіком... симпатія розуміння і можна сказати кохання зявилось з першої зустрічі... в процесі зустрічей і побачень я дізналась що він має доньку яка мешкає з ним (він мав шлюб і був розлученим вже... чому і з якої причини виникло розлучення я не задавала таких питань) суть в тому що мене здивував той факт що після розлучення він не відмовився, а навпаки лишив доньку з собою і присвятив себе їй... і це зізнаюсь сильно відіграло в моєму виборі... так от ми обоє вирішили що час одружитись... і ось 7 квітня ми стали сімєю... разом обговорили і вирішили ... що пока навчання (я отримувала додаткову вищу освіту) я мешкала окремо від нього і ми бачились адин два рази на неділю... і коли почались відрядження по роботі де майже літо я на жнивах і в роботі... так само як і він працював як в нічні так і денні зміни, ми поживемо на відстані але це лише тимчасово... так минуло майже літо... і коли я підняла питання про те що ми повинні жити разом щоб в нас були спільні дітки і ми стали справжньою сімєю, мій любий виставив мені ультиматум що я егоїстка і помішана на дитині ... а в нього є власна 10 річна донька і чим старше вона стає тим більші потреби ... і якщо мене щось не влаштовує то це є мої проблеми ... Вислухавши такі умови я намагаюсь спокійно по говорити з ним що потрібно мати в усьому межу і у рівновазі тримати любов до дитини і своєї дружини ... і пояснюю що хочиться мати власних діток адже мені 30 а чоловікові 39 років ... і після кожної розмови з ним він стає зовсім чужим і на кожну мою пропозицію все приймає в штики і кожну пропозицію разом жити говорити що в нього гроші є лише на доньку а не на те щоб спільну квартиру знімати (він мешкає з бабусею, мамою і донькою в 3-кімнатній квартирі) а я після відряджень мусила переїхати до свого рідного брата ... який нічого мені не говорить з цього приводу але є помітним що як мужик він мого чоловіка не розуміє ... поділитись з ним своїми проблемами не хочу ... брат (старший на 4 роки) дуже любить мене і може просто не стриматись.
Мій чоловік приіїздить до мене в село коли має вільний день, а це раз в місяць дуже рідко що 2 рази ... коли пропоную щоб я до нього приїхала то він катигорично проти ... навіть аргументів не наводить ... одного разу приїхала без попередження, очікувала радість на обличчі любого натомість він жодної емоції не видав а просто сказав ну добре що приїхала ... а мені так образливо було я їду за 100 км щоб обрадувати а мене так холодно зустріли ... а свекруха скрізь зуби сказала ЩО СОІЗВОЛИЛА ПРИЇХАТИ ... я цілий вечір проплакала .. написала смс брату і він серед ночі приїхав і забрав мене ...
коли сказала що давай розлучимось і не будем так мучатись він на колінах запевняє що все зміниться і ми матимем дітей і житло і сімю ... насправді я не хочу втрачати цю людину він є хорошим і турботливим ... але як себе вести в цій ситуації я не знаю .. до його дитини ставлюсь як до власної все їй купую влаштовую екскурсії і різні поїздки ... та і дівчинка ніби добре до мене ставиться ... інколи викида коники але я не звертаю увагу діти і ревнощі це зрозуміле явище ...

Комментарии

Анюта, 3 августа 2016, 14:01

Доброго дня. Не забувайте про компроміс. Якщо виникає проблема - обговоріть і вирішуйте як вийти із ситуації разом.

Галина, 3 августа 2016, 13:58

Вам потрібно вирішити для себе - потрібна Вам ця людина чи ні. Спільні дітки скріплюють відносини. Але потрібно все зважити і тоді діяти. Бажаю Вам сімейного щастя.