Аналізи на Торч - інфекції

Добрий день. Поясніть мені, що означають такі результати аналізів : Антитела IgG к цитомегаловирусу (CMV) - 2,2 МЕ/мл, Антитела IgG к HSV 1|2 - 20.3 индекс. Лікар не зміг мені пояснити та відправив на повторну перездачу. А коли перездала повторно мені сказали таке : якщо б показники були б збільшені у 4 рази, то прийшлось б пройти лікування. А повторні аналізи показали таке : Антитела IgG к цитомегаловирусу (CMV) - 1,8, Антитела IgG к HSV 1|2 - 19,9 индекс. Відповідно вони не більші , а менеші. Тоді виникає питання: чому мої аналізи нормальні, якщо вони не співпадають з діапазоном норми, і трохи його перевищують. Для чого тоді писати діапазон норми ?

Комментарии

Имя скрыто, 14 января 2013, 22:17
Добрий вечір!В мого сина якому4 роки зробили аналізи антітела lgG до цитомегаловірусу(CMV) і результат 5.6.Поясніть.Дякую
Таня, 9 февраля 2012, 15:55

Антитела к IgG - это метод диагностики цитомегаловирусной инфекции. Данный метод определяет специфические антитела IgG класса. В отличии от антител IgM, IgG показатель текущей и перенесенной инфекции Вашим организмом. Другими словами, IgG должен показать, что Ваш организм выработал иммунитет против инфекции. Данные показатели у 70-85% людей есть IgG к цитомегаловирусной инфекции...к примеру, герпес ;)

Опасно и плачевно может закончится, если именно первичное заражение (IgG) происходит в период беременности...Вам оно не грозит, так как у Вас уже выработался иммунитет! Не болейте и спите спокойно!