Рухи

Татьяно, підкажіть будь-ласка! Сказали рахувати рухи, щоб з 9 до 21 було 10 рухів, скажіть будь-ласка чи обов'язково це робити, якщо впродовж дня я постійно чую життєдіяльність малюка? (гикає часто, чи ножками в ребра дає, чи голову - попу випинає) і чи нормально що я чую це 99% часу?

Комментарии

Татьяна, 5 мая 2016, 20:32

Доброго Вам часу доби!
Якщо Ви постійно відчуваєте рухи малюка - це говорить про його гіперактивність, що, в свою чергу, може бути ознакою гіпоксії (кисневого голодування). Ще гіпоксію можна визначити за допомогою УЗД та при прослуховуванні серцебиття плоду трубочкою.
Юліанночко, порахуйте все-таки рухи, як радить лікар.
І ще було б добре зробити КТГ (я не пам"ятаю, який у Вас термін - її краще робити після 32 тижня).
Якщо по цим всім даним все буде гаразд - будемо вважати, що у Вас просто активна дитина.
З повагою, Кондратюк Т. Р.

Юліанна, 5 мая 2016, 21:19

Ми були на Узд недавно то кровоток не порушений, серцебиття 146 вроді, сказали що голодування кисневого немає. У мене зараз 30 тиждень, я реально чую його майже завжди, але не товчки, а рухи, голову піднімає чи попу, руками риє, ногами в ребра давить... А товчки такі прямо удари / то рідко. Ще часто гикає. Думаєте це погано що я чую його?

Татьяна, 5 мая 2016, 21:26

Доброго Вам часу доби!
Якщо по УЗД все гаразд, то це не погано - у Вас просто активна дитина.
Порахуйте саме ці товчки.
З пов. Кондратюк Т. Р.

Юліанна, 5 мая 2016, 22:08

... І ще хотіла запитати, періодично прокидаюсь груди в холодному поті, хоча мені не жарко, і в кімнаті не спека...

Юліанна, 5 мая 2016, 21:29

То з 9 до 21 має бути 10 товчків так?... Мені здається саме товчків буде меньше...

Татьяна, 6 мая 2016, 22:08

...головне, щоб не більше.
Стосовно "холодного поту" - це можуть бути вегето-судинні прояви, намагайтесь спати на боку, а не на спині.
З повагою, Кондратюк Т. Р.

Юліанна, 7 мая 2016, 09:02

Сплю лише на боці лівому... Так і прокидаюсь вся мокра, дякую!!!

Юліанна, 5 мая 2016, 15:48

Я чую практично постійно, не товчки а рухи, ногами чи руками (і лежачи і сидячи чую, і коли гуляю) активний спосіб життя не веду в принципі.

Галина, 5 мая 2016, 14:14

Доброго дня. Коли мама в активному стані, малюк зазвичай теж, але не обовязково. Рухи малюка можуть бути навіть під час його сну. Хоча спробуйте порахувати, якщо так порадив лікар.