Утрожестан

Пані Тетяно, доброго дня! Підкажіть будь-ласка стосовно утрожестану! З 7 тижня і досі я приймаю 3 по 100. Зараз у мене 32 тиждень пішов. Планую на 33 пити весь тиждень 200 (рано і ввечері), 34 тиждень пити 100 лише рано, все вірно? 35 тиждень не пити взагалі. Скажіть, це точно не небезпечно? Не завмре? Як знати, що все добре? Дякую.

Комментарии

Гость, 29 сентября 2016, 11:08

Доброго дня) зараз 34-35 тижнів вагітності) приймаю утрожестан 100 двічі в день. Казали приймати до 36 тижня, так як постійно загроза. Сьогодні зменшила дозу до 100 в день і відчула як трошки ниє живіт в низу, як на місячні. Так має бути? Чи повернутись до попередньої дози?

Татьяна, 29 сентября 2016, 14:14

Доброго Вам часу доби!
Раджу поки що повернутись до попередньої дози. Тілько зранку приймати його всередину (через рот, вибачте), а на ніч ставити в піхву, попередньо змочивши капсулу водою. В повних 35 тижнів лишаєте тільки інтравагінально капсулу на ніч. Так, щоб в повних 36 тижнів Ви його повністю відмінили.
Намагайтесь побільше лежати.
Легко Вам доносити і легко родити!
З повагою, Кондратюк Т. Р.

Гость, 29 сентября 2016, 16:01

Дякую Вам дуже)

Татьяна, 18 мая 2016, 22:27

Доброго Вам часу доби!
Так, цей тиждень приймаєте Утрожестан тричі на добу.
На 33 тижні приймаєте рано і ввечері.
На 34 тижні - тільки ввечері.
На 35 тижні - 3 дні ставте на ніч в піхву (так-так, той самий Утрожестан, тільки змочивши його в водичці), а потім відміняєте.
Весь цей час слідкуйте за своїм станом і рухами малюка. Побільше лежіть і виключіть статеве життя.
Якщо матка почне приходити в тонус або малюк почне себе занадто активно поводити - потрібно буде приймати препарати для зняття тонусу, можливо, лягти на збереження і прокапатись, але продовжувати Утрожестан надалі не можна!
Утрожестан зберігає вагітність тим, що розслабляє матку. Коли термін дуже маленький - вагітність при гіпертонусі може завмерти. Зараз вже плід добре закріпився, тому тонус, якщо буде, то Ви його відчуєте (матка при цьому "кам"яніє і болить живіт). Але лікується він на пізніх термінах інакше.
Але, сподіватимемось, що все буде добре (бо погано вже було).
І незабаром Ви зустрінетесь зі своєю, такою довгоочікуваною крихіткою!

Юліанна, 2 июня 2016, 08:53

Доброго вам часу доби! Хотіла вас запитати, я почала відміну вже 3-й день (зараз 34 тиждень пішов ), на 33 не відміняла бо підняла не важкий пакет, і один раз мені помазало коричневим зі згустками чогось (вибачте за відвертості). Так ось питання - зменшила дозу на 100, і почала помічати, що часто камяніє живіт.  Я п'ю магне 4 таблетки, але от думаю, може цього мало? Або може камяніння це норма? І ще питання - досі прокидаюсь всі груди і спина в холодному поті, а при ходінні на сходах починаю кашляти (серце наче в горлі стоіть) - до якого лікаря варто звернутись, і чи варто взагалі? І чи можна народжувати самій з такою симптоматикою? Дякую.

Татьяна, 2 июня 2016, 16:55

Доброго Вам часу доби!
Стосовно того, що живіт кам"яніє - при цьому біль є? Чи просто стає живіт твердий, без болі? Якщо болить - то як, так як при місячних? Чи просто відчуття важкості?
Магне В6 поки що достатньо.
Стосовно потів та кашлю при підйомі вгору - проконсультуйтесь у кардіолога. Стосовно самостійних пологів - подивимось, що скаже спеціаліст.

Юліанна, 2 июня 2016, 18:19

І ще у мене гемоглобін 105 (початок 34 тижня), це нормально?

Татьяна, 2 июня 2016, 23:09

...гемоглобін нижче 100 лікують медикаментозно.
Вище 100 - підсиленим харчуванням (м"ясо, печінка). Тому - їжте м"ясо і перездайте гемоглобін через тиждень.

Юліанна, 2 июня 2016, 18:15

Камяніє і болить не так як на місячні, а так ніби зв'язки на лобку тягнуть. І така вниз важкість. Ще поперек болить (особливо коли лежу на спині), болить так ніби втома, але думаю це суто моя якась проблема.

Татьяна, 2 июня 2016, 23:07

...Юліанночко, по тому, як Ви розказуєте про біль внизу живота - це більше схоже на біль, причина якому - збільшення навантаження на хребет. В цьому випадку від болі і в спині, і в попереку повинен допомогти бандаж (придбайте його в аптеці і носіть - біль повинен пройти).

Юліанна, 22 июня 2016, 18:55

Доброго вам часу доби! Були сьогодні на Узд, у мене 36.1 тиждень (приймаю цей тиждень утрожестан 100). Сказали що плацента як і була - 2 ступінь, товщина плаценти 37,6, води - 55.2. Кровоток в нормі! Шийка 28,6 (на 28 тижні була 40), малюк важить 2830, довжина 49.3. Скажіть вашу думку, і коли з такими показниками слід чекати пологи? Скоро? Чи так як і ставили пдр? Дякую дуже.

Татьяна, 22 июня 2016, 21:36

Доброго Вам часу доби!
Юліанночко, рада бачити від Вас листа і рада, що у Вас все гаразд. Утрожестан відміняйте повністю! Показники в нормі. Намагайтесь побільше лежати, бо шийка вже дещо почала вкорочуватись. Але синулька Ваш вже зрілий, має гарну вагу та зріст, як для терміну вагітності. Коли почнуться пологи - важко сказати. Але плацента функціонує нормально, тому найближчі дні не думаю, що вони мають бути. Єдине - намагайтесь, як я вже писала, побільше знаходитись в горизонтальному положенні і до 38 тижнів виключіть статеве життя.

Юліанна, 22 июля 2016, 15:00

Доброго дня! Ось наші новини - сьогодні у мене 40,3. Щойно Була на огляді, вперше. Після огляду кровить яскраво, це нормально? Сказали, що шийка пропускає пів пальця, прописали свічі гінофлор (молочниць і т.д. я ніколи не мала і не маю ) чи потрібні вони?, і в понеділок якшо не почну народжувати то в пологовий викликати роди. Пдр був 16, 19, 20 липня.

Татьяна, 22 июля 2016, 19:38

Доброго Вам часу доби!
Отак, Юліанночко, спочатку була проблема, щоб зберегти. А тепер малюку настільки сподобалось в Вашому животику, що він не хоче виходити)))
Кровить, можливо, за рахунок того, що перевіряли шийку (наскільки вона відкрита). Якщо виділення будуть продовжуватись або їх стане більше - не чекайте понеділка, а терміново викликайте швидку і їдьте в пологовий будинок.
Далі, стосовно свічок. Є таке поняття, як санація пологових шляхів. Якщо лікар прописав ці свічки, то варто їх поставити (можливо, не сподобались виділення). Дитинці вони не нашкодять.
Тиск контролюйте декілька разів на день. При високих цифрах - знову-таки, не чекайте понеділка, а їдьте в ПБ. При білкові в сечі і підвищеному тискові (та ще й страждає серцебиття дитини) я взагалі дивуюсь, чому Вас не поклали одразу в стаціонар.
Будемо сподіватись, що до понеділка Ви народите. В іншому разі потрібно стимулювати пологи - дитинка вже доношена+показники, які Ви вказали, потребують якнайшвидшого розродження.
Легких Вам пологів! І обов"язково відпишіться, коли народите - я всім серцем вболівала за Вашу вагітність, а тепер хочу, щоб Ви добре народили!

Юліанна, 22 июля 2016, 20:40

І ще, нам дали час до неділі, якшо нічого не почнеться то в понеділок в пологовий і кажуть будуть клізмою викликати роди, і чекати. Це нормально? Я налаштована на к.с. Боюсь за дитину. Хай краще шов але дитя буде живе здорове. Яка ваша думка?

• 3
  • 2
  • ...
  • 1