Здоровье мамы. Все что необходимо знать о здоровье будущей мамы. Статьи и советы о здоровье кормящей мамы.
Всего тем в разделе: 234

Молочниця. Як її позбутися?

Отже, що ж це за захворювання – молочниця?

МолочницяМолочниця – це хвороба, яка викликається в основному грибковою інфекцією роду Candidaalbikans. Вона представляє собою умовно-патогенну флору. Слід сказати, що для кожної жінки наявність таких грибків в піхві – це норма, однак знаходяться вони там в дуже незначній кількості. Виникає запитання: чому ж тоді на молочницю хворіє так багато жінок? Мало хто з представниць прекрасної статі не знайомий з симптомами цього захворювання: печіння, білуваті сирнисті виділення та свербіж. Все це доставляє масу незручностей кожній жінці.

Одним із особливостей молочниці, котре вирізняє її з-поміж інших інфекційних захворювань, є те, що захворіти на неї може і не зовсім ще сформована дівчинка і жінка в роках. Для цієї хвороби немає вікових обмежень. Слід також пам’ятати, що молочницю важко вилікувати назовсім. Досить часто на різноманітних форумах жінки обговорюють можливі варіанти лікування цієї хвороби, звертаються одна до одної за порадами. Але, як можна там прочитати, ліки, які б мали звільняти від цієї недуги, судячи з рекламних слоганів, не допомогають на 100% і жіночкам залишається лиш підмиватися розчином соди, як це роблять з давніх-давен та чекати, доки хвороба пройде сама по собі.

Винуватець такого перебігу подій – це знову ж той підступний грибок Candida, залежно від особливостей котрого і розвивається молочниця.

 

В чому шкода щоденних прокладок?Прокладки, котрі ми бачимо на полицях магазинів, котрі рекламуються на телебаченні та якими щоденно користуємося – це зазвичай не високоякісний продукт. Для їх виготовлення не використовують натуральну сировину, крім того, часто промисловці використовують штучні ароматизатори задля більшої привабливості прокладок для жіночої аудиторії. Але мало хто з жінок знає, що прокладки такої якості можуть викликати такі неприємні захворювання, як молочниця, ерозія шийки матки чи навіть щось гірше. Пояснити це можна тим, що ароматизатори можуть викликати різноманітні алергічні реакції шкіри, висипи чи подразнення, а так званий «парниковий ефект», що створюється через неякісні матеріали прокладок, сприяє швидкому розмноженню шкідливої мікрофлори в інтимному місці. Отже, можна зробити висновки, що щоденні прокладки шкідливі для жінок через такі показники, як:

  1. штучні ароматизатори прокладок можуть подразнювати ніжну шкіру;
  2. не якісні, не натуральні матеріали, котрі використовувались при виготовленні прокладок створюють «парниковий ефект», завдяки чому сприяють розвитку ряду неприємних жіночих хвороб.

 

Нічим не кращі і прокладки, котрі використовуються під час менструації.Ці прокладки також виготовлені не з натуральної сировини, вони погано вбирають вологу, саме тому завжди є неприємне відчуття вологості. Крім того, на їх поверхні стрімко розмножуються шкідливі бактерії, бо кров – це чудове середовище для цього. «Допомогає» також і той же «парниковий ефект», що створюється завдяки плівці, що знаходиться внизу прокладки. Просто кошмар! Слід розуміти, що реклама, на кшталт «олвейз з чотирма крильцями - і можна сміливо одягати біле та облягаюче» або «аромат прокладок приховає запах» - це цілковитий обман. Так звана гарна упаковка. Нічого вони не приховують, бо запах один за рахунок іншого не переб’єш. Треба, щоб прокладка просто добре абсорбувала вологу, не давала їй залишатись на поверхні та плодити бактерії... Тобто вірити рекламним трюкам – не варто.

За даними досліджень, 60% жіночих хвороб виникають саме через використання неякісних прокладок чи тампонів. Тампони, зокрема - це взагалі ті засоби, якими б я не радила користуватися жодній жінці!

Одного дня я зрозуміла, що у мене також з’явилися проблеми зі здоров’ям. Лікар виявила у мене молочницю та ерозію, а я при цьому чекала на дитину. Саме тоді я всерйоз замислилась над шкідливістю прокладок. Як ви розумієте, медикаментозне лікування виключалось, бо під час вагітності вживання препаратів – табу.

Тоді й почався пошук безпечного засобу лікування від цих досить непроиємних хвороб.

І я знайшла. Лікар швидкої – моя знайома – розповіла про спеціальні лікувальні прокладки з аніонами. Я тоді почула про них вперше і мене зацікавив цей товар. Для того, щоб заспокоїти своє сумління провела незалежну експертизу. Після цього дійшла до висновку, що ці прокладки дійсно безпечні і не зашкодять ні мені, ні моєму малюку.

Через місяць використання цих чудо-прокладок, я знову звернулась до лікаря та пройшла обстеження.

Результати вразили. Виявилось, що молочниця пройшла зовсім, та й стан шийки матки значно поліпшився і ерозія вже не була такою загрозливою.

В цілому, я користуюсь цими прокладками вже два з половиною місяці щоденно. І можу сказати, що моє самопочуття покращилось в декілька раз! Зникло відчуття постійного свербіння та спареності, немає неприємних виділень.

Сподіваюсь, що цією історією допоможу багатьом жінкам поліпшити стан свого здоров’я. Якщо щось буде незрозуміло – запитуйте, я з радістю відповім, адже зараз я дуже обізнана в питанні тампонів та прокладок.

 

Міцного здоров’я всім жінкам!

Оценка 4.9 из 5 Голосов: 19

Интересные статьи

Комментарии

Маша 1 марта 2016, 16:54

Мені 12 років, допоможіть позбавитись молочниці, мамі боюсь сказати, але в мене не було інтиму з хлопцями. Що мені робити, допоможіть будьласка, я більше не можу це терпіти!

катя 8 марта 2016, 23:47

Маша розкажи мамі про проблему, вона зрозуміє.

Аня 30 декабря 2015, 11:53

Скажите пожалуйста, мне 13. Чешется, белые, неприятные выделения. Такое как будто белое шелушение, похоже у меня молочница? И что мне делать, маме неудобно об этом говорить.

Юлия 10 августа 2015, 16:37

Добрый день! Сегодня  была у врача сказали молочница. Выписала лекарств кучу. Посмотрела я по ценам, так аж ужаснулась!!! мне лечение обойдется в 700-1000 грн. Посоветуйте не дорогой и эффективный способ избавится от молочницы. Заранее спасибо!!!

Снежана 3 мая 2016, 13:49

Доброго дня. Напиши будь ласка які тобі ліки прописували від молочниці.

Світлана 23 июля 2015, 14:18

Доброго дня, у мене молочниця і ті ліки які приписує врач дуже дорогі, порадьте може є щось дешевше і ефективне.

юля 16 июля 2015, 07:49

У мене свербіж і білі виділення... а все почалося після статтевого акту і вже триває тиждень... виділення були і раніше, але свербіжу не було.

Лена 26 июня 2015, 15:18

мне чего только от молочницы не прописывали, больше всего утомляли свечи, которыми надо было лечиться по 5-7 дней. Это все время надо как-то перетерпеть... а в последний раз (это уже было давненько) я пила Флузамед - противогрибковое средство и все прекратилось так быстро, что я и опомниться не успела.

Руслана 9 мая 2015, 19:09

я займаюся мастурбацією, чи може від того бути молочниця і пропасти місячні, майже на пів року (( 17 р.?

надя 9 мая 2015, 19:04

В мене вже не було 6 місяців критичних, при тому є виділення різні і згустки слизу, і сирні виділення, неприємний запах, свербіж, що це може бути. Мені 18.

Лера 24 апреля 2015, 14:49

Привіт. Мені 15 років. В мене був цистит (ну може і зараз є бо симптоми такі самі), цистит я лікувала і аналізи чисті, а от в середині піхви частенько пече, найчастіше пече коли сходжу в туалет. Ще в мене виділення просто слизисті і трохи білуваті. Можливо в мене молочниця ще? мама знає. Я хочу піти до гінеколога, але боюсь що мама дізнається що в мене був секс. Що робити?

оля 9 марта 2015, 21:12

ідіть всі до лікаря, а то потім будете жалітись, а я зробила як там написали, а воно не допомогло, немає чого в неті сидіти коли щось свербить, лікувати треба.

аня 13 февраля 2015, 02:36

Всім вітання! у мене сирнисті і рідкі і білі виділення, свербіж і печія, порадьте щось, почала лікування (на ніч тампон у кедірі, зранку спринцування ромашкою 2-гий день з 7-ми). Мені 19.

олександра 3 января 2015, 09:20
Чи можна свічі "Гексикон" застосовувати при молочниці?
настя 16 декабря 2014, 12:43

у мене щоденні виділення білого кольору, свербіжу немає, і ще, я помітила, що «там» у мене з'явилася якась пухлина (в середині, і саме вона мене хвилює). місячних ще немає (13 років).

  • 10
  • 9
  • ...
  • 1