Статьи

Молочниця. Як її позбутися?

Отже, що ж це за захворювання – молочниця?

МолочницяМолочниця – це хвороба, яка викликається в основному грибковою інфекцією роду Candidaalbikans. Вона представляє собою умовно-патогенну флору. Слід сказати, що для кожної жінки наявність таких грибків в піхві – це норма, однак знаходяться вони там в дуже незначній кількості. Виникає запитання: чому ж тоді на молочницю хворіє так багато жінок? Мало хто з представниць прекрасної статі не знайомий з симптомами цього захворювання: печіння, білуваті сирнисті виділення та свербіж. Все це доставляє масу незручностей кожній жінці.

Одним із особливостей молочниці, котре вирізняє її з-поміж інших інфекційних захворювань, є те, що захворіти на неї може і не зовсім ще сформована дівчинка і жінка в роках. Для цієї хвороби немає вікових обмежень. Слід також пам’ятати, що молочницю важко вилікувати назовсім. Досить часто на різноманітних форумах жінки обговорюють можливі варіанти лікування цієї хвороби, звертаються одна до одної за порадами. Але, як можна там прочитати, ліки, які б мали звільняти від цієї недуги, судячи з рекламних слоганів, не допомогають на 100% і жіночкам залишається лиш підмиватися розчином соди, як це роблять з давніх-давен та чекати, доки хвороба пройде сама по собі.

Винуватець такого перебігу подій – це знову ж той підступний грибок Candida, залежно від особливостей котрого і розвивається молочниця.

 

В чому шкода щоденних прокладок?Прокладки, котрі ми бачимо на полицях магазинів, котрі рекламуються на телебаченні та якими щоденно користуємося – це зазвичай не високоякісний продукт. Для їх виготовлення не використовують натуральну сировину, крім того, часто промисловці використовують штучні ароматизатори задля більшої привабливості прокладок для жіночої аудиторії. Але мало хто з жінок знає, що прокладки такої якості можуть викликати такі неприємні захворювання, як молочниця, ерозія шийки матки чи навіть щось гірше. Пояснити це можна тим, що ароматизатори можуть викликати різноманітні алергічні реакції шкіри, висипи чи подразнення, а так званий «парниковий ефект», що створюється через неякісні матеріали прокладок, сприяє швидкому розмноженню шкідливої мікрофлори в інтимному місці. Отже, можна зробити висновки, що щоденні прокладки шкідливі для жінок через такі показники, як:

  1. штучні ароматизатори прокладок можуть подразнювати ніжну шкіру;
  2. не якісні, не натуральні матеріали, котрі використовувались при виготовленні прокладок створюють «парниковий ефект», завдяки чому сприяють розвитку ряду неприємних жіночих хвороб.

 

Нічим не кращі і прокладки, котрі використовуються під час менструації.Ці прокладки також виготовлені не з натуральної сировини, вони погано вбирають вологу, саме тому завжди є неприємне відчуття вологості. Крім того, на їх поверхні стрімко розмножуються шкідливі бактерії, бо кров – це чудове середовище для цього. «Допомогає» також і той же «парниковий ефект», що створюється завдяки плівці, що знаходиться внизу прокладки. Просто кошмар! Слід розуміти, що реклама, на кшталт «олвейз з чотирма крильцями - і можна сміливо одягати біле та облягаюче» або «аромат прокладок приховає запах» - це цілковитий обман. Так звана гарна упаковка. Нічого вони не приховують, бо запах один за рахунок іншого не переб’єш. Треба, щоб прокладка просто добре абсорбувала вологу, не давала їй залишатись на поверхні та плодити бактерії... Тобто вірити рекламним трюкам – не варто.

За даними досліджень, 60% жіночих хвороб виникають саме через використання неякісних прокладок чи тампонів. Тампони, зокрема - це взагалі ті засоби, якими б я не радила користуватися жодній жінці!

Одного дня я зрозуміла, що у мене також з’явилися проблеми зі здоров’ям. Лікар виявила у мене молочницю та ерозію, а я при цьому чекала на дитину. Саме тоді я всерйоз замислилась над шкідливістю прокладок. Як ви розумієте, медикаментозне лікування виключалось, бо під час вагітності вживання препаратів – табу.

Тоді й почався пошук безпечного засобу лікування від цих досить непроиємних хвороб.

І я знайшла. Лікар швидкої – моя знайома – розповіла про спеціальні лікувальні прокладки з аніонами. Я тоді почула про них вперше і мене зацікавив цей товар. Для того, щоб заспокоїти своє сумління провела незалежну експертизу. Після цього дійшла до висновку, що ці прокладки дійсно безпечні і не зашкодять ні мені, ні моєму малюку.

Через місяць використання цих чудо-прокладок, я знову звернулась до лікаря та пройшла обстеження.

Результати вразили. Виявилось, що молочниця пройшла зовсім, та й стан шийки матки значно поліпшився і ерозія вже не була такою загрозливою.

В цілому, я користуюсь цими прокладками вже два з половиною місяці щоденно. І можу сказати, що моє самопочуття покращилось в декілька раз! Зникло відчуття постійного свербіння та спареності, немає неприємних виділень.

Сподіваюсь, що цією історією допоможу багатьом жінкам поліпшити стан свого здоров’я. Якщо щось буде незрозуміло – запитуйте, я з радістю відповім, адже зараз я дуже обізнана в питанні тампонів та прокладок.

 

Міцного здоров’я всім жінкам!


Просмотров 144225 Комментариев 136 Рейтинг 4.8 из 5 Голосов 184

Интересные статьи9 октября 2011 14:30, Гость

Доброго дня, я три дні тому була у гінеколога, здавала аналізи і все було добре... а сьогодні у мене знову виявилися виділення, але не сирні, а просто білі... але після лікування я боюся що все знову повториться... що мені робити? один лікар-гінеколог (у приватній лікарні спочатку казав у що у мене все добре, а потім коли я сприцуваласа оцтом, сказав що у мене ерозія... я була в шоці, але мама сказала що треба піти в іншу лікарню...) і коли я пішла у жіночу консультацію, у мене виявили грибок, без ознак ерозії, я полікувалася 8 днів, усе стало у норму... а тепер ці виділення, але я не відчуваю ніякого дискомфорту... що мені робити? я читаю вашу історію про прокладки і розумію що також користуюся поганими... цього дійсно можна позбутися? допоможіть бо я вже стаю параноїком(((

11 октября 2015 11:33, таня

як вилікувати свербіння піхви вдома?

24 октября 2011 21:41, Лєнусік
А ви бачили ціну цих "чудо" прокладок?
24 октября 2011 23:06, Виктория

Угу... сейчас вообще все дорого... особенно наценки на товары первой необходимости в аптеках... Как говорится: "Жизнь - держись!!!"

12 ноября 2011 17:19, Гость

де купуєте ці чудо-прокладки?

16 ноября 2011 13:12, Гость
А девочкам 13 лет подойдут? И сколько они стоят?
16 ноября 2011 13:19, Гость

Мне 13 лет! У меня белые полупрозрачные выделения, свербёж... Это молочница? Про выделения мама не знает... Посоветуйте что делать!!! Без больницы...

16 ноября 2011 16:41, Таня

Какие препараты принимать для лечения молочницы детально в статье: Как вылечить молочницу?

21 ноября 2011 11:37, Гость

Доброго дня! Приємно що є люди які користуються також такими прокладками, скажу чесно, я в захваті. Звичайно шкода що деякі люди не розуміють ціни цих прокладок.

28 ноября 2011 11:53, Гость
Скільки вони коштують ці "чудо прокладки"
29 ноября 2011 05:19, Гость

мені 16 років. в мене здається теж молочниця, тому що є і виділення і свербіж. скажіть будь-ласка як називаються ті "чудо" прокладки?

29 ноября 2011 11:37, Гость
скажіть що це за прокладки?
29 ноября 2011 11:42, Танюша
Да не существует никаких прокладок против молочницы!
29 ноября 2011 15:23, Гость

Коштують пачка 50 грн., в якій 10 прокладок. Однієї прокладки вистачає набагато довше ніж звичайної! А хто не вірить - хай перевірить.

29 ноября 2011 15:41, Тетяна

Я особисто використовувала ці прокладки, і задоволена ними повністю. Ціна не настільки важлива, головне результат. Здоров"я дорожче!

1 декабря 2011 12:42, Гость
Скажіть будь-ласка де можна купити ці прокладки і яка їх ціна?
1 декабря 2011 12:48, Таня

Прокладки называются Фемодея (жуйдэмэн). Но проблему лечения молочницы нужно изнутри решать в первую очередь!

9 декабря 2011 09:25, Гость

Где они продаются? В аптеке или в магазинах? А в Украине они есть? Я что-то не видела такого названия нигде. Может их можно заказать?

11 января 2012 13:58, Гость
чи може бути молочниця у незайманої дівчини?
11 января 2012 14:03, Таня

Молочницей могут болеть, как девственницы, так и дети... Молочница половым путем не передается, так как это грибковое заболевание. Может проявится после посещения бассейна или приема антибиотиков...

11 января 2012 18:29, Гость
дуже дякую за допомогу=))))
15 января 2012 22:41, Гость

скажите нужно ли пройти курс лечения партнёру, если у меня молочница?

26 января 2012 23:52, Гость
а на україні ці прокладки є?
і де їх можна купити?
28 января 2012 10:34, Гость

Мені 18 р. сексу ще не було, я інколи мастурбувала, а зараз затримка місячних, чи може це бути молочниця?

10 февраля 2012 07:37, Гость

Мені 16, сексу ще не було. Але у мене всі ознаки молочниці. Мама нічого не знає. Скажіть як можна розпочати лікування щоб уникнути лікарні? І чи можливо це?

12 февраля 2012 20:56, Гость
чи можна на 33 тижні вагітності користуватися цими чудо-прокладками?
13 марта 2012 22:26, Гость

В мене просто є бiле видiлення, а свербiжу немає. Скажiть будь-ласка це теж молочниця?

14 марта 2012 09:42, Гость

в мене теж біле виділення сирне і свербіж також після місячних, я думаю що це від неякісних прокладок, що мені порадите?

17 марта 2012 21:54, Гость
в статье было упомянуто подмывание раствором соды. можно ли докладнее?
20 марта 2012 13:55, Гость

Мені 19, і в мене біле виділення, при цьому свербіжу немає, але затримка місячних! Порадьте щось, для мене це важливо! будь-ласка.

26 марта 2012 20:33, Гость

раствором соды можна подмываться она убивает плохие бактерии, но ненадолго - на 1 л кипячонной (заранее охлаждённой) воды 1 столовая ложка соды, мне гинеколог посоветовал ещё один способ: на 0,5 л воды кипячонной (заранее охлаждённой тёплой чтобы можна было спринцеватся) 4 таб. Фурацелина + 1 ст. лож. соли +30 капель йода... температ. может поднятся до 37. УДАЧИ.

4 апреля 2012 20:41, Гость
Если есть молочница нужно лечить обоих партнеров
7 апреля 2012 20:15, Гость

В мене свербіж і виділення після сексу, приймала флуконазол, а воно всеодно появляєтся і чоловік лікувався, допоможіть.

29 апреля 2012 17:13, Гость

Менi 13 i в мене є біле виділення. Але ні свербіжу, нічого немає. До того ж в мене просто виділення не пупиришками, просто звичайною рідиною. Скажіть це молочниця?

3 мая 2012 06:15, Гость

мені 14 і в мене білі виділення, свербіжу немає і затримка місячних, порадьте що робити.

9 июля 2015 18:02, я
білі виділення є у всіх, якщо нічого не турбує, то це нормально
6 мая 2012 16:47, Гость

дорогі дівчата, молочниця це проблема яку треба лікувати тривалий час, і якщо лікується дівчина то і партнеру обов'язково потрібно лікуватись, чоловіки основні перенощчики молочниці. основне дотримуватись особистої гігієни, заварювати ромашку, календулу, також розчин з соди і йоду... при шприцюванні ними ви зможете уникнути багатьох проблем. прослідкуйте причину появи молоч. можливо ви приймали антибіотики, тепер у вас гарантовано зявляться виділення молочниці. коли зявляється свербіж - це вже не молочниця... а набагато серйозніша інфекція.

8 мая 2012 18:25, Гость

мені 23 і в мене білі виділення схожі на сирні. Але свербіжу немає. Це молочниця?

9 мая 2012 02:18, Гость
Де можна купити такі прокладки? І як лікуватись партнеру?
12 мая 2012 15:06, Гость
Мені 19, свербіж був тільки 2 дні, потім появився неприємний запах, відчуваю себе нормально. Що це може бути?
14 мая 2012 01:28, Гость

Мені 24! Незаймана. Є повні прояви молочниці, тай біль легенький у піхві появився. Аналізи погані. Чи це може впливати молочниця на це?!

17 мая 2012 21:00, Гость

и у меня нет свербежа а только выделения, это молочница?

22 мая 2012 21:19, Гость
молочниця може привести до безпліддя?
22 мая 2012 21:22, Гость

у мене виділення, але не "творогоподібні", свербіжу немає, але є дискомфорт - наче печія, це трапляється не часто, але терпіти не приємно, до лікаря йти боюсь (миюсь щодня)))

4 июня 2012 12:59, Гость

скажіть як саме користуватись мірамістином? в інструкції пише що треба брати тампон, а який саме?

14 июня 2012 01:30, Гость

Як можна позбутись молочницi, без допомоги лiкаря?

24 июня 2012 10:43, Гость

Спиртовий розчин Хлорфіліпту (підмиватись), мазь Клотримазол! Це допоможе, але краще самолікуванням не займатися, тому що тільки по аналізах може лікар зможе правильно підібрати лікування. А причини виділень можуть бути дуже різні!

26 июня 2012 23:31, Гость

як лікуватися чоловікам?

4 июля 2012 09:05, Гость

В мене теж було таке, що була молочниця, найкраще допомагає на 0,5 літри кипяченої води 8-10 крапель зеленки (шпринцування), або на 0,5 літри кипяченої води 2-3 ст. лож. соку цибулі (шпринцування), ще допомагає зняти свербіж і печію розчин хлоргекседину, або бора в гліцерині, можна після шпринцування помаститись або хлоргекседином, або борогліцерином. Ще потрібно молочницю лікувати з середини обовязково, допомагають таблетки "Ністатінові" (або свічки ністатінові) 2-3 рази по 1 табл. протягом 10-14 днів, але при прийому "ністатінових" таблеток (або свічок) обовязково потрібно приймати "йогурт" в капсулах. Під час молочниці не можна їсти білого хліба, свіжих печених булочок, вони теж викликають грибок. Молочницю потрібно лікувати зразу, як тільки помітили якийсь дискомфорт, свербіж, сирне виділення чи печію. При початковому захворювання допомагає 1 капсула "Флюконазол" (флюкорик). Не користуватись щоденними прокладками взагалі. Будьте здорові!!! :)

7 июля 2012 22:54, Гость

мені 21 рік, в мене вже другий місяць після місячних зявляється свербіж і білуваті сирні виділення, я приймала капсулу "Дифлюзол"... порадьте як від цього вилікуватись? я боюсь що на наступний місяць все повториться... Дякую!

11 июля 2012 22:07, Гость

мені 15 років, у мене також молочниця, але мамі я про це не розповідаю, як від неї позбутись? підкажіть будь-ласка.

11 июля 2012 22:37, Гость
скажіть будьласка хто виробник цих прокладок?
16 июля 2012 18:03, Гость
В мене неприємний запах, свербіж, білі виділення. Найбільше зранку і після сексу. Що це може бути?
21 июля 2012 13:51, Гость

Виглядає як реклама дорогих прокладок. По-перше, стаття не фахівця, а скажімо "любителя". По-друге, стаття майже запрошує до самолікування. Дівчата, та не бійтеся ви ділитися з мамами, це краще аніж "обшук" якогось лікаря, без відома. Тим паче з мамою не так і страшно, може і в неї така проблема і вона допоможе!

3 августа 2012 10:23, Анна

У мене виділення білого кольору як рідка сирна маса. І піхва свербить. Допоможіть будьласка. Які препарати можна приймати чи може щось допоможе із народної медицини. Напишіть назву чи рецепт, який Вам допоміг.

4 августа 2012 10:02, Кристина

Привіт, якщо ви боїтесь матері, то що вам заважає піти до лікаря, ви маєте право на конфеденційність, по собі знаю. Перший раз завжди страшно, та якщо боїтесь лікаря скажіть мамі, повірте вона вас зрозуміє! А самолікуванням не раджу нікому займатись ПОГАНО МОЖЕ ВПЛИНУТИ НА ЗДОРОВ'Я на яке нам НАПЛЮВАТИ бо НІБИ ми знаєм краще! Єдина Людина хто бажає тільки добра - це МАМА. Дякую -.)

29 августа 2012 09:30, Лилия

Если у жены молочница, то у мужа тоже - она передаеться половым путем. Мне из препаратов (флуконазол и свечи) ничего не помогло, вообще никакого результата. А вот спринцевание содой, ромашкой, календулой очень помогает, если каждый день это делать. А мужу приписывали Кандибене крем 1%, правда не знаю, помог ли - не долечился.

10 сентября 2012 23:22, таня

дівчата, краще піти до лікаря, нема чого боятись, бо самолікування на деякий час поможе і лишні витрати, і всерівно треба буде йти в лікарню, саме не пройде, по собі знаю.

6 октября 2012 18:50, Ольга

У мене біле виділення і свербіж, підкажіть будьласка це молочниця і як її позбутися без лікаря?

7 октября 2012 13:40, муся

мені 17 років і річ в тому, що у мене кожного дня витікає біла рідина з того місця, що це таке, як позбутися цього? і якими слід користуватися прокладками?

8 октября 2012 18:44, 906090

Привіт усім, я теж зіткнулася з цією проблемою і вирішила звернутися до гінеколога, помагає! так що дорогі дівчата краще це аніж самолікування і якісь супер прокладки, прислухайтесь, тому що я через багато чого пройшла!

8 октября 2012 20:07, Юлія

Привіт! Я на 28 неділі вагітності, молочниця мене турбувала вже 2 рази. Лікар мені приписувала весь час гексикон. Дуже хороші ліки. Раджу звертатися до лікаря. Саме за допомогою аналізів вона може вирішити, яким методом краще лікуватися. Самолікування може нашкодити вашому здоров"ю.

8 октября 2012 21:25, 906090Іруся

Хоч одна людина правильно зробила, мені 18, та за свої роки хворіла багатьма хворобами, а тепер молочниця, та я вірю що і це зможу перенести, бо я довіряю своєму гінекологу, я також лікувалася гексиконом, а на закріплення есзол і йодоксид! не бійтеся хороших лікарів;-) якщо цінуєте своє життя, бо я дуже ціную!

9 октября 2012 22:20, Лілія

4 роки лікуюся від молочниці. Хороші, погані лікарі, - все було. Правила особистої гігієни дотримувалася, прокладки тут ні до чого, головне, щоб на натуральній основі були, тобто soft а не drai. Поки молочниця не дала ускладнення і почалася астма. Купила мікроелементи (не традиційна медицина), лікування потрібно проводити кожного дня, але результат не забариться. З метою уникнення реклами фірми не пишу. Потрібно усвідомити те, що грибки роду кандіда, не лікуються жодними із таблеток. Виділення зникають, а зуд залишається. Лікування не дороге, тому кожному буде по кишені, бо тисячі гривень викинуті мною на вітер це підтвердили. Також відомо мені про TORCH інфекції, які за цією медициною лікуються за 40 днів, і терапія дешева як борщ (в стислому порядку скажу, що це лікування полином). Детальніше зацікавило, пишіть

10 мая 2015 20:19, л

що таке мікроелементи і де їх купити?

11 октября 2012 12:55, Наталья
уже тот факт, что этих чудо-прокладок хватает на дольше - уже говорит о том, что это еще более не гигиенично!!! И еще - если тем, кто пользовался стало В РАЗЫ лучше, зачем они вообще их используют - зачем использовать прокладки, если все идеально чисто и сухо? Не естественней ли натуральное белье?
23 октября 2012 20:20, Lil

4 роки лікуюся від молочниці. Хороші, погані лікарі, - все було. Детальніше зацікавило, пишіть. Мій попередній коментарій вище. Пошта lil_1989@ukr.net

28 октября 2012 19:59, Аня

Привіт, мені 18 років я родила пів року назад, в мене молочниця і ерозія; скажіть що робити, все свербить.

21 ноября 2012 22:07, марго

Статья больше похожа на рекламу. Девочки, не бойтесь рассказывать мамам о своих проблемах. Тем более молочница передается не только половым путем. Ею можна заболеть, используя дешовое, не качественное мыло, при интимной гигиене.

31 декабря 2012 20:03, ріма

мне только 13 лет и у меня уже молочница, что мне делать?

26 января 2013 17:22, Леся

Мені 18 років і в мене кожного дня є білі виділення. Що мені робити? Бо до гінеколога боюся іти. Підкажіть будь-ласка...

28 января 2013 00:10, Ната
А мені допомагають свічки Поліжинак або Мікожинак. На скільки я знаю, лікарі не дуже рекомендують спринцюватись.
8 февраля 2013 15:56, Анн@

менi 17. Декiлька рокiв назад менi дуже болiло "там", особливо, коли ходила до туалету, потiм все зникло, але нещодавно з'явились бiлi видiлення i неприємний запах. Невже це дiйсно молочниця i що менi тепер робити? Пiдкажiть будь-ласка...

20 февраля 2013 21:36, лена
скажіть будь-ласка. де можливо придбати ці прокладки?
1 марта 2013 23:12, М14

Блін, вибачайте, мені 14 років, я думала шо я одна така мала дитина! але читаючи коментарі я дуже сильно здивувалась тому що у багатьох дівчаток 13-16,17,18 років також молочниця! і ми боїмося сказати мамам тому що вони будуть кричати і в першу чергу це дуже соромно, і дуже страшно звератися до лікаря ((( не знаю як у інших дівчаток, але мені дуже страшно розповісти мамі, я так боюсь, вона на мене так кричала коли у мене місячні почались, я просто боюсь що вона мене вбьє!(((

5 марта 2013 15:33, ЛЮБА

А я не стидлива і йду до гінеколога, а може це не молочниця.

11 марта 2013 20:59, Алка

Мені 15) молочниця у мене вже років зо 4) а мамі я боюсь сказати бо поведе в лікарню а я боюсь) що робити?

15 марта 2013 13:42, лена

мені 23, у мене свербіж та сирні виділення, боюся щоб не було гірше))) як бути?

23 марта 2013 15:40, маша

менi 15, в мене теж бiлi видiлення, скажiть вiд чого молочниця, якщо я ще незаймана? i чи впливає вона на народження та заплiднення?

26 марта 2013 21:40, Аля

Мені 14, десь 4 роки назад почався свербіж, який тривав 2 тижні, а потім почала виділятись біла напівпрозора рідина. Мамі про це не кажу. Це молочниця? що робити?

26 марта 2013 22:48, Муся

В мене білі виділення, і після прийому в гінеколога, назначив таблетки пити біонорм, і таблетки вагінальні тержинан, та ще якісь свічки, скажіть це від молочниці, ці препарати мені допоможуть?

30 марта 2013 13:44, Ирина

Дівчата віком 13-15 років!!! Не ставте собі діагноз молочниця!!! У вас нещодавно тільки почалися місячні, а в період між ними у вас з піхви може виділятися природні виділення прозорого кольору, або білуватого, яких стає більше і вони інтенсивніші безпосередньо перед місячними, саме для цього і використовують щоденні прокладки!!! Яка там молочниця 4 роки!!! Це 4 роки в тебе нормальний менструальний цикл;) Якщо вже свербіж, тоді вже проблема і характер виділень змінився! Щодо прокладок, то взагалі ТЕМА на рекламу тягне, ніфіга вони не вилікують, а аніони срібла просто дезинфікують кров яка виділилась, в ній не розвиваються бактерії, просто звичайні прокладки куплені в магазині міняти слід раз на 3 години, і тоді нічого в них не розмножиттся!!!
Мами боїтесь? Сходіть до шкільної мед. сестри, вона підкаже що робити))). А взагалі не навіюйте собі хвороб! Молоді дівчата краще в Інтернеті почитайте про природні виділення, ніж молочниці лікування придумуйте!!!

30 марта 2013 13:48, галина

якщо мені 53 роки і в мене до цих пір ідуть місячні, скажіть що робити.

17 апреля 2013 14:13, віка
де купити ці прокладки?
20 апреля 2013 13:26, Ліза

Мені 15 років, а в мене ще нема місячних але є виділення з піхви білого кольору, сексу ще не було але відчувала збудження. Підкажіть це нормально адже я боюся.

27 апреля 2013 00:18, Julieta

Два дні назад почались виділення і свербіж, на даний момент виділення стають жовтого кольору і їх більше, ще болить в низу живота. Що робити???

8 мая 2013 00:52, наталя
дуже розумно усе написано і варто прислухатись до цих порад.
27 мая 2013 12:48, Настя
Мені 15 років. Щодня з піхви витікають світло - білі виділення. Можна сказати ПРОЗОРІ. Місячних у мене ще немає. Чи можуть бути ці виділення природними?
3 июня 2013 16:20, оля
чи можна використовувати свічі незайманим дівчатам???
4 июня 2013 00:24, Настя

Я гадаю, що свічі не можна використовувати незайманим дівчатам. Як свічі так і тампони для критичних днів і взагалі вводити "туди" нічого не можна у звязку з тим, що у незайманих дівчат піхва покрита слизистою оболонкою "дівочою плівою". Під час статевого акту ця пліва розривається і це вже назавжди. Тоді вже можна починати вводити свічки (при потребі, звичайно) і тампони.

11 июня 2013 12:12, Нонна

Всем привет) Хочу поделится свои опытом в борьбе с молочницей) 4 года никак не могла вылечить, начала спринцеваться причем часто. Вымыла всю флору из вагины как оказалось и заработала себе бактериальный вагиноз. Врач назначила пропить пробиотик "Метронидозол" и попить в каплях "Феминал"(чтоб урегулировать месячные). Сказала прийти через 3 месяца. Ну естественно я спринцевалась но уже не ромашкой и календулой, а обычной пищевой содой! Когда я пришла на прием и сдала мазок, у меня все было в норме, флора улучшилась без всяких добавок, молочницы нет, вагиноза тоже.
К чему я веду, можно спринцеваться 2 раза вдень (утро и вечер) слабым раствором соды (1 ч.л. на 500 мл кипяченой воды) и если есть зуд то намазать половые органы "Клотримазалом" 1%, так как Пимафуцин дороговатый. Но все равно нужно идти к врачу и не бояться так как у каждого всякие болячки индивидуальны) и то, что кому-то подошло, другому может и не подойти - НЕ РИСКУЙТЕ! Всем удачи!

12 июня 2013 01:52, Люда

Дівчата! Якщо є тільки виділення, то це ще не молочниця, напевне овуляція. Всім порада, не лікуйтесь вдома хто-зна чим і хто-зна як, йдіть до лікаря, памятайте що здоров'я в вас має бути на першому місці. І ще одне, бережіть самі себе! Бо самолікуванням ви собі лише зашкодите. І не треба боятися мами, вона в першу чергу має вам допомогти і порадити. Здоров'я вам!

17 июня 2013 17:56, Аня
В мене постійні білі виділення з неприємним запахом... Це заважає і статевому життю. Що робити?
10 августа 2013 16:40, Софія
Молочниця може бути ознакою вагітності?
10 августа 2013 20:58, Татьяна

Была на приеме у врача, после чего начался зуд и выделения. Может ли гинеколог заразить молочницей?

22 августа 2013 12:44, Ірина

скажіть будь-ласка як називаються ці чудо прокладки? і де їх можна купити?

29 августа 2013 18:45, .kinder.

Скажу одне! Сухо там ніколи не буде. Якщо виділення не великі і немає свербіжу, хвилюватися немає чого, головне дотримуйтеся особистої гігієни, і менше користуйтеся щоденними прокладками! Мийтеся настоянками, і не користуйтеся засобами на хімічній основі, що подразнює шкіру.

13 сентября 2013 14:19, Маша

менi 19 р. i в мене бiле видiлення i сильне свербiння, як цього позбутися?

3 октября 2013 20:35, girl

у мене не "сирні" а слизьові виділеня та інколи буває свербіж, це також молочниця? і триває це вже довго... місячні почались з 11років!

3 октября 2013 20:52, girl
і якщо "там" бриєш, то від цього теж може бути молочниця??? чи ні???
14 октября 2013 11:35, Віраніка

Скажіть будь-ласка, чи можливе захворювання молочниці у незайманих (цнотливих) дівчат?

10 ноября 2013 14:17, саша
яка ціна цих прокладок? і де їх можна придбати?
13 ноября 2013 22:20, наташа

в мене молочниця почалася під час вагітності і триває далі, а де можна купити ці прокладки?

13 ноября 2013 22:25, наташа

мени теж допомагають мікожинакс та підмивання содою, для тих хто боїться сказати мамі, просто підмивайтесь содовим розчином та приймайте вагінальні свічі мікожинакс 6 днів підряд.

15 ноября 2013 22:35, Галя
Чи допоможуть свічки синтаміцин при молочниці?
16 ноября 2013 12:06, ЛЮДА

один з симптомів - місячні затяжні. Ниє поясниця. А виділення і свербіж можуть зявитися набагато пізніше. Вона там кисне собі тихенько і 3-4 місяці, а як організм трохи ослабне - проявиться. Мені повезло з розумним лікарем, який лишнє не призначить, лікар призначив флуконазол одну табл. під час місячних а потім ще 2 рази так само під час слідуючих місячних. В день лікування солодке не вживати. Всілякі підмивання та промивання не вилікують, а лише тимчасово знімають свербіж. ЛІКУЙТЕСЬ НА ЗДОРОВ"Я В РОЗУМНИХ ЛІКАРІВ.

22 ноября 2013 23:10, Гость

Мне 18 лет, у меня впервые появились симптомы молочницы! пила я флуконазол! но спустя месяц опять таже проблема, только к этому всему ещё прибавились: цистит и цирвистит (как сказал врач гинеколог) приписавши мне различные медикаменты! после пропитого курса, я сделала повторный визит к врачу, анализы были хорошие! но через месяц опять тоже самое молочница, и это при том что полового акта не было, откуда она взялась, стоит только фантазировать!!! что теперь делать и какие эффективные средства употреблять?! что бы раз и навсегда забыть о молочнице - как о страшном сне!!! Пожалуйста, прошу помогите!!!

24 ноября 2013 22:22, Юлия

Привет всем!!! Как мужчине вылечить молочницу? Хватит таблетки (флуконазол...) или еще можна подмыватся ромашкой, каледулой или содой - это поможет ему??? Подскажите пожалуйста.

21 декабря 2013 16:53, Света

Мені 17) в мене молочниця, один раз прийняла фуцис, а це знов ті самі симптоми з'явились, що робити?

23 декабря 2013 14:46, Лена
Автор, что за прокладки и где их купить? Почему нет подробностей
23 декабря 2013 17:56, Мирося

якщо у вас молочниця, завагітніти можна, але краще вилікувати молочницю, а потім думати про дітей... переконалась на своєму досвіду. Лікуйтесь і будьте завжди здорові...

7 февраля 2014 00:00, Ева
а это подмывание содой не навредит???
26 марта 2014 15:51, Надія

Доброго дня! в мене є виділення білого кольору та неприємний запах. Що робити?

18 апреля 2014 00:36, Елена

У мене вже майже другий рік білі виділення з неприємним запахом, мені 14 років. Підкажіть будь-ласка, або порадьте що-небудь.

27 апреля 2014 21:58, марина

В мене набухає, дуже свербить і не можу кохатись з чоловіком, проблеми, мені 32. Що робити?

28 апреля 2014 01:00, катя

чому у мене йде біле виділення і як пошвидше можна вилікувати?

28 апреля 2014 14:52, дівчина

дівчата, не бійтеся говорити з мамою, вона єдина людина яка не ніколи не порадить поганого, у мене теж тривалий час молочниця, спочатку боялася казати мамі, але коли наважилася зрозуміла якою була дурною. 17 років.

7 мая 2014 00:27, Аня

У мене сильний свербiж, є видiлення бiле, а пiсля сексу пече у пiхвi, чому це так?

27 мая 2014 22:55, надія

Напевно вже пройшло пів року, коли я помітила виділення білі, сирнисті. Так і зразу подумала що молочниця, порадившися з подругами, вони запевняли мене що це просто слиз, що це нормально, що це буває так, але я до них не прислухалася, тому що в мене вони щоразу збільшувалися, зараз дуже свербить, пече, через це й сексом не охота займатися, хлопець ніби не жаліється на молочницю, це або не каже, бо сам не розуміє що то може бути, або ж має сильний організм. До гінеколога йти не хочу, оскільки ні разу не була, й взагалі для мене це якось дико, що чужа людина буде пхати тобі руки в інтимні органи. Порадьте що робити. Можливо якісь таблетки, чи свічки, бо жартувати з тим не хочу, і до гінеколога йти теж не хочу.

8 июня 2014 20:24, лікар

Я би вам всім радила сходити до гінеколога, і нічого страшного в цьому немає і мамам теж варто сказати, так як молочниця може призвести до безпліддя і може мати багато інших наслідків.

8 октября 2014 19:59, Ірина

Мені 15 років в мене молочниця і затримка місячних, будь-ласка скажіть що робити.

20 октября 2014 05:24, Аліна

мені 16 років і у мене почервоніня та чухається дуже піхва і вже 3-тій день, що це може бути... і порадьте що мені робити.

23 октября 2014 21:02, Альбіна

раджу піти до гінеколога.

23 октября 2014 22:36, діяна

Мені 14 років, свербіж давно і відтінок біловатий, місячних немає, підскажіть що робити. Пліз, до гінеколога не хочеться іти і мамі казати не хочеться.

6 декабря 2014 12:11, анька

вибрати на молочницю свічі пімафуцин і зробити аналіз на мазок, піти потім до лікаря, він припише що треба робити далі.

16 декабря 2014 12:43, настя

у мене щоденні виділення білого кольору, свербіжу немає, і ще, я помітила, що «там» у мене з'явилася якась пухлина (в середині, і саме вона мене хвилює). місячних ще немає (13 років).

3 января 2015 09:20, олександра
Чи можна свічі "Гексикон" застосовувати при молочниці?
13 февраля 2015 02:36, аня

Всім вітання! у мене сирнисті і рідкі і білі виділення, свербіж і печія, порадьте щось, почала лікування (на ніч тампон у кедірі, зранку спринцування ромашкою 2-гий день з 7-ми). Мені 19.

9 марта 2015 21:12, оля

ідіть всі до лікаря, а то потім будете жалітись, а я зробила як там написали, а воно не допомогло, немає чого в неті сидіти коли щось свербить, лікувати треба.

24 апреля 2015 14:49, Лера

Привіт. Мені 15 років. В мене був цистит (ну може і зараз є бо симптоми такі самі), цистит я лікувала і аналізи чисті, а от в середині піхви частенько пече, найчастіше пече коли сходжу в туалет. Ще в мене виділення просто слизисті і трохи білуваті. Можливо в мене молочниця ще? мама знає. Я хочу піти до гінеколога, але боюсь що мама дізнається що в мене був секс. Що робити?

9 мая 2015 19:04, надя

В мене вже не було 6 місяців критичних, при тому є виділення різні і згустки слизу, і сирні виділення, неприємний запах, свербіж, що це може бути. Мені 18.

9 мая 2015 19:09, Руслана

я займаюся мастурбацією, чи може від того бути молочниця і пропасти місячні, майже на пів року (( 17 р.?

26 июня 2015 15:18, Лена

мне чего только от молочницы не прописывали, больше всего утомляли свечи, которыми надо было лечиться по 5-7 дней. Это все время надо как-то перетерпеть... а в последний раз (это уже было давненько) я пила Флузамед - противогрибковое средство и все прекратилось так быстро, что я и опомниться не успела.

16 июля 2015 07:49, юля

У мене свербіж і білі виділення... а все почалося після статтевого акту і вже триває тиждень... виділення були і раніше, але свербіжу не було.

23 июля 2015 14:18, Світлана

Доброго дня, у мене молочниця і ті ліки які приписує врач дуже дорогі, порадьте може є щось дешевше і ефективне.

10 августа 2015 16:37, Юлия

Добрый день! Сегодня  была у врача сказали молочница. Выписала лекарств кучу. Посмотрела я по ценам, так аж ужаснулась!!! мне лечение обойдется в 700-1000 грн. Посоветуйте не дорогой и эффективный способ избавится от молочницы. Заранее спасибо!!!

 

Добавить комментарий
Имя:
Комментарий: