Отзывы о роддоме

Олена 19 октября 2016, 11:47

Добрий день. Читаю вже другий форум і натрапляю на негативні відгуки про Твердохліб. Тобто відгуків або нема або вони кошмарні( Напишу від себе, не треба до неї йти. Мені особисто стає підозрілим факт, що у неї ніколи нема черги, захожу я якось до неї, кажу "в мене до Вас питання" а вона мені зразу в лоб атветку "ти що беременна? Не треба, дай мені ще трохи спокійно пожити" це не нормально таке говорити людині, яка дійсно має з цим проблему. Потім вона дає мені направлення в якусь клініку, і пропонує йти з чоловіком, для штучного запліднення, і тільки весь час відсилає в Пироговку до генетика (Щоб Ви розуміли, що сама вона мені нічого не виписує, не підказує по моїй проблемі, але виписала мені свічки, які як виявилися мені зовсім були не потрібні. Дівчаточка, а Ви не в курсі хто краще Ожиганова чи Ямкова?

Маша 18 октября 2016, 16:59

Напишіть про лікаря Яценка Василя Васильовича, будьласка)

Елена 12 октября 2016, 20:47

Родила первый раз, преждевременные роды, всё очень было печально, но благодаря заведующему клиники, классный дядя, родила своим ходом без кесарево. И не дорого.

оксана 30 сентября 2016, 12:26

Здравствуйте )  Хто що може сказати про лікаря Фоміна та Рудь? Хтось народжував чи стояв на обліку в них?

Оксана 18 сентября 2016, 14:04

Планую народжувати у 2 роддомі. Цікавить що входить у вартість страховки? І що окремо потрібно купувати? Можливо є в кого список потрібних речей саме для цього роддому?

Татьяна 20 сентября 2016, 19:29

Привіт, якщо ви оплатите страховку, ніяких списків вам не дають. Що вам потрібно буде взяти із собою особисті речі такі як нічна сорочка, тапочки, білизна, одяг для дитини і т. п. після того як ви оплатите страховку, вам видадуть набір безкоштовних необхідних речей, там будуть - туалетний папір, вушні палички, прокладки післяродові, памперси і т. п., точно не пам"ятаю що там було ще. Якщо вам при пологах будуть потрібні якісь медикаменти, все входить в вартість страховки. У них є різні договора страховки з різними умовами, детально вам все розкажуть в самому роддомі. В мене залишилось на згадку два договори страховки, є також телефон врачихи, що приймала в мене пологи. Запитуйте, якщо щось буде потрібно.

Оксана 21 сентября 2016, 10:19

Дякую) бо речі для себе і дитини потроху починаємо збирати, а з роддомом домовлятися будемо через 2-3 тижні.

Татьяна 28 августа 2016, 16:50

Всім привіт! В 2-му роддомі народжувала двічі. Роддом просто чудовий, дуже приємний персонал, професійні лікарі, а головний лікар взагалі КЛАСНИЙ МУЖИК. Я не Вінницька, але прийняли мене без всяких проблем, без домовлностей та хабарів. І перший і другий раз в мене були сімейні роди, татусь перерізав пуповину, заплатили тільки страховку І ВСЕ. Перший раз я народжувала в 2012 році, страховка коштувала 1250 грн, другий раз в 2015 році, страховка була 2000 грн. Після роддому тільки позитивні емоціі, як для мене кращого роддому немає. До тебе добре відносяться, не важливо чи то санітарка чи головний лікар, все підкажуть, розкажуть і допоможуть, ніхто не вимагає ніяких хабарів. ПЕРЕВІРЕНО!

Анастасія 19 августа 2016, 15:13

Народжувала за домовленістю у 2 пологовому у Кучерук Наталії Василівни і моя знайома теж. Все сподобалось, лікар не відходив від мене, підтримувала, жартувала, зайвий раз не лазила, де непотрібно))) Запропонували епідуральну анестезію, відмовилась і ніхто не наполягав. Уваги було предостатньо, умови у родовій дуже сподобались. Народила без розривів, зі стимуляцією, оскільки потуг як таких не було. Брали окрему палату, умови чудові: душ, туалет, холодильник, телевізор, пластикові вікна. Лікар і після пологів приходив, цікавився станом. Що ще сподобалось: з молоком були проблеми, я нервувала, що дитина не наїдається, думала, може суміш дати. То педіатр на обході сказав пробувати далі, хоча зараз лікарі часто агітують за суміші. В результаті уже 8 місяців годую груддю.

Таня 15 августа 2016, 17:09

Здравствуйте девченки! Может кто знает хорошого врача и разценки на плановое кесарево во втором роддоме?

Катруся 13 августа 2016, 00:44

Добрый день. Какие сейчас расценки 2 роддома, если попадаешь на бригаду ни с кем не договариваясь предварительно?

Ольга 7 августа 2016, 15:08

Фесуна все ненавидят. Никогда не буду у него рожать.

Алёна 12 июля 2016, 14:36

В 2008, 2014 году рожала в Пироговке. Просто кошмар какой-то. Персонал как стая злых собак, ни чего нельзя спросить... 2014 мне там погубили дочку 3700, 52 см. На отказ не хотели кесарить (мол не маленькая сама родишь) а через полтора часа после родов мужу сказали что дочка умерла. (и кучу диагнозов)... (мол ми не виноваты) Не врачи, а просто уроды. Без денег и смотреть не хотят. Слышала от знакомых много хорошего о 2 роддоме. Но незнаю расценок. К концу августа ждём на пополнение. Может кто рожал недавно (кесарево, планово) подскажите сколько стоит? Заране  спасибо!

Алена 1 июля 2016, 00:54

Рожала у Подолянчук Л.Б. очень внимательная, добрая доктор. Спасибо за дочурку.

Юлия 21 июня 2016, 18:03

Доброго дня! Хто знає, відгукніться будь-ласка скільки зараз коштують пологи у Ткач Маріі Анатоліівни? Як вона приймає пологи? І скільки кому ще треба буде давати? Дякую.

  • 5
  • 4
  • ...
  • 1