Что нужно знать маме по выплатам и документам в Украине. Советы мам и экспертов.
Всего тем в разделе: 25

Пособие по уходу за ребенком на 2012 год не отменят

пособие за ребенка в Украине 2013Мы сразу хотим успокоить всех будущих мамочек, говоря о том, что в очередном законопроекте, поданном непосредственно в Верховную Раду под  №9516, что от 29 ноября 2011 года  основная речь пойдет о выплатах неработающим (не застрахованным) женщинам по беременности и родам, а так же и о выплатах всем одиноким матерям. А вовсе не о пособии положенном при рождении ребенка (на сегодня 27 000, 50 000 и те же 100 000 гривен соответственно за первого, за второго и за третьего малыша), как в действительности многие путают.

 

В данном законопроекте планируется пересматривать помощь государства по беременности и родам всем неработающим (не застрахованным) женщинам (вернее декретные деньги). Вероятно, всем будущим мамам необходимо будет просто представить соответствующие справки, о составе семьи и так же доходах всех ее членов.

 

Сейчас же для получения такой социальной помощи матерям подобные документы оформлять не было нужно. На сегодняшний день в орган труда и социальной защиты было достаточно предоставить только справку из роддома, а для всех работающих мам – еще и справку с места работы. А вот всем безработным мамам было необходимо иметь только документ, который подтверждал регистрацию женщины в центре занятости. Женщинам предпринимателям — необходимо представить справку из Фонда социального страхования непосредственно говорящую о временной потере трудоспособности и, конечно же, справку об уплате соответствующих страховых взносов.

 

Вполне естественно, что от доходов и будет зависеть общее начисление помощи таким одиноким матерям (смотрите ниже в новом законе пункт 4 говорящий об изменениях статьи 18 пункт 3).

 

Далее мы просто приведем максимально точно сам  новый законопроект. Итак:

Проект нового Закону про внесення деяких змін до Закону України під назвою “Про державну допомогу сім’ям з дітьми ”. Відносно надання різних видів державної соціальної допомоги з повним урахуванням рівня загальних доходів сімей № 9516 що від 29.11.2011року.

 

ЗАКОН УКРАЇНИ

 

 Про загальне внесення змін до попереднього Закону України

 

Під назвою “Про державну допомогу сім’ям з дітьми”

 


 

Верховною Радою України було постановлене:

 

1. по-перше внести до Закону України під назвою “Про державну допомогу сім’ям з дітьми ” (Загальні Відомості Верховної Ради України, від 2001 року., № 20, стаття 102; а також від 2005 року, № 17—19, статті 267, № 26, стаття 356; від 2006 року, № 22, стаття 185; із змінами, які були внесені Законом України що від 16 червня 2011 р. під  № 3526-VI) були такі зміни:

 

1) четвертий абзац статті № 2 повністю виключити;

 

2) першу частину 8статті  доповнити новим абзацом такого загального змісту:

 

про склад всієї сім’ї та про доходи всіх членів сім’ї. ”;

 

3) 9 статтю викласти в новій редакції:

 

Стаття № 9. Розмір державної допомоги у зв’язку з настанням вагітності та пологами

Державна допомога у зв’язку з настанням вагітності та пологами надається у загальному розмірі 100 відсотків попереднього середньомісячного доходу (можливо стипендії, грошового забезпечення, або допомоги по безробіттю) самої жінки, але взагалі не менше можливої різниці між 100 відсотками прийнятого прожиткового мінімуму, раніше встановленого для всіх працездатних осіб, та загальним середньомісячним сукупним доходом даної сім’ї, на кожну особу за попередні 6 місяців у поточному розрахунку на 1 місяць. ”;

 

4) Далі статтю 18-3 необхідно доповнити частиною такого загального змісту:

Державна допомога на дітей усім одиноким матерям, та одиноким усиновлювачам, а також матері (або батьку) в разі загибелі одного з батьків не буде призначатися, якщо сукупний середньомісячний дохід їх сім’ї перевищує загальну величину, що розраховується як встановлена на час звернення сума відповідних прожиткових мінімумів, зрозуміло що для кожної дитини віком до 18 років, яка постійно виховується в цієї сім’ї, а також для кожного іншого з членів сім’ї та дитини, яка буде навчатися до 23 років — мається на увазі середньої заробітної плати, визначеної державою для працівників, зайнятих у всіх галузях економіки, яка склалася в Україні в тому місяці, що передує загальному періоду, за який і обчислюється сукупний дохід ”.

 

2. І цей Закон набирає чинності безпосередньо з 1 січня 2013 року.

 

За підписом Голови

Верховної Ради України


 

Однако примите к сведению, что вот этот закон вовсе еще не принят и вполне может быть отозван.

 

А на счет выплат положенных при рождении ребенка: надо отметить, что на сегодняшний день государственная единовременная помощь при рождении деток все же была  включена в проект бюджета на 2013 год, без каких либо оговорок на реальные доходы семьи.

Оценка 4.6 из 5 Голосов: 31

Интересные статьи

Комментарии

для стоматологов 21 ноября 2014, 14:50

Спасибочки, я когда устаю работать перерывчики делаю, к вам бывает заглядываю, так держать.

ЗАКРЫТЬ