Внутрішньоматкова спіраль

Доброго вечора! Потрібна ваша порада :-) Три місяці тому ми стали батьками. Наступне чудо поки що не плануємо, і в плані контрацепції спинились на спіралі. Малеча повністю на ГВ.  Моя гінеколог сказала обрати спіраль або Т-образну, або "їжачок" (можливо, я не правильно назвала), або джайдес. Каже, що після пологів і під час ГВ найкраще ця джайдес. 
Я почала читати про всі спіралі, і у мене голова обертом пішла. Була б вдячна вам за пораду, на якій же краще спинитись. Бо ціни різняться дуже. Зарання вдячна!

Комментарии

Татьяна, 19 апреля 2019, 21:19

Доброго Вам часу доби!
Джайдес - це ВМЗ, що містить капсулу, яка щодоби виділяє гормон левоноргестрел (за рахунок цього така різниця у ціні між Джайдесом та звичайними ВМЗ).
Тобто, окрім контрацептивної дії самої спіралі як стороннього тіла у матці, додається ще й гормональна дія (левоноргестрел має позитивний вплив на слизову порожнини матки).
Джайдес - це аналог ВМЗ Мірена (можливо, чули про таку?), але містить в декілька разів меньше гормона і ставиться на 3 роки.
І звичайні ВМЗ, і Джайдес можна використовувати при лактації, за умови протипоказів.
Рішення приймати Вам.
Будьте здорові!
З повагою, лікар Тетяна.

Яніна, 20 апреля 2019, 08:34

Дякую! Тобто, якщо відкинути фінансове питання, і брати лише факти, то краще обирати джайдес? Якщо врахувати ще, що третю дитину ми плануємо років якраз через 3? І кілька років тому я мала проблеми з гормональним фоном і пила примолют-нор, щоб цикл був регулярним. 
Про Мірену чула. І питала про неї лікаря, вона відповіла, що мені така не потрібна, бо ставиться вона з упором на лікувальний ефект.

Татьяна, 20 апреля 2019, 20:04

Доброго Вам часу доби!
Так, думаю через те, що були проблеми з гормональним фоном, лікар і рекомендувала Вам саме Джайдес.
Раджу прислухатись.
А через 3 роки видалите ВМЗ і будете планувати другу лялю.
Будьте здорові!
З повагою, лікар Тетяна.

Яніна, 20 апреля 2019, 22:20

Дуже дякую.

Яніна, 19 апреля 2019, 07:27

Так в тому то і справа, що я не розумію суттєву різницю. Є Т-образні по 300-500 гривень, а джайдес - майже 2000.

Галина, 18 апреля 2019, 22:33
Спіраль при потребі призначають після огляду і мазків (деякі види спіралей протипоказані при грибкових захворюваннях та ін.), якщо підійте Т-образна і Джайдес - підберіть по характеристикам і ціні під себе.
Маричка, 18 апреля 2019, 22:25
Доброго вечора, Яніно.Спіраль призначають індивідуально після огляду гінеколога. Ваш лікар порадив вам декілька варіантів, які підійдуть для Вас. Ознайомтеся з цими декількома варіантами, і оберіть один. Щастя Вам!
ЗАКРЫТЬ