Бромокриптин при вагітності

Доброго дня! Робили ЕКО. Настала вагітність. З 2012 року приймаю таблетки Бромокриптин, після проведеної операції аденоми гіпофізу. Зараз не можемо визначитись, чи продовжувати приймати таблетки у тій дозі, що я приймала до настання вагітності. Чи потрібно зменшувати дозу?
Можливо хтось зтикався з подібною ситуацією. Буду вдячна за інформацію.

Комментарии

Татьяна, 8 июня 2018, 18:26

Доброго Вам часу доби!
Це питання Вам потрібно вирішувати безпосередньо під контролем лікаря, який веде Вашу вагітність.
Зазвичай препарат відміняють і спостерігають за тим, як буде себе поводити організм і безпосередньо за гіпофізом (МРТ).
Якщо пухлина почне рости і буде робити це посиленими темпами, то прийом препарату відновлюють.
З повагою, лікар гінеколог Тетяна.

Квіточка, 9 июня 2018, 18:55

Дякую)

Маричка, 8 июня 2018, 10:38
Доброго дня. Різко припиняти прийом препарату неможна. Кращим варіантом буде в клініці і під наглядом лікарів, це займе не більше 5-ти днів щоб його замінити. Для початку покажіться і проконсультуйтеся з гінекологом.
Квіточка, 8 июня 2018, 11:47

Дякую)

Алла, 8 июня 2018, 10:34
Здравствуйте. Я пила бромокрептин из-за повышенного пролактина. Беременность наступила и отменили его на 6-7 неделе беременности. Проконсультируйтесь у своего врача когда Вам его отменить или заменить на другой препарат. Удачи 
ЗАКРЫТЬ