Здоровье мамы. Все что необходимо знать о здоровье будущей мамы. Статьи и советы о здоровье кормящей мамы.
Всего тем в разделе: 264

Молочниця. Як її позбутися?

Отже, що ж це за захворювання – молочниця?

МолочницяМолочниця – це хвороба, яка викликається в основному грибковою інфекцією роду Candidaalbikans. Вона представляє собою умовно-патогенну флору. Слід сказати, що для кожної жінки наявність таких грибків в піхві – це норма, однак знаходяться вони там в дуже незначній кількості. Виникає запитання: чому ж тоді на молочницю хворіє так багато жінок? Мало хто з представниць прекрасної статі не знайомий з симптомами цього захворювання: печіння, білуваті сирнисті виділення та свербіж. Все це доставляє масу незручностей кожній жінці.

Одним із особливостей молочниці, котре вирізняє її з-поміж інших інфекційних захворювань, є те, що захворіти на неї може і не зовсім ще сформована дівчинка і жінка в роках. Для цієї хвороби немає вікових обмежень. Слід також пам’ятати, що молочницю важко вилікувати назовсім. Досить часто на різноманітних форумах жінки обговорюють можливі варіанти лікування цієї хвороби, звертаються одна до одної за порадами. Але, як можна там прочитати, ліки, які б мали звільняти від цієї недуги, судячи з рекламних слоганів, не допомогають на 100% і жіночкам залишається лиш підмиватися розчином соди, як це роблять з давніх-давен та чекати, доки хвороба пройде сама по собі.

Винуватець такого перебігу подій – це знову ж той підступний грибок Candida, залежно від особливостей котрого і розвивається молочниця.

 

В чому шкода щоденних прокладок?Прокладки, котрі ми бачимо на полицях магазинів, котрі рекламуються на телебаченні та якими щоденно користуємося – це зазвичай не високоякісний продукт. Для їх виготовлення не використовують натуральну сировину, крім того, часто промисловці використовують штучні ароматизатори задля більшої привабливості прокладок для жіночої аудиторії. Але мало хто з жінок знає, що прокладки такої якості можуть викликати такі неприємні захворювання, як молочниця, ерозія шийки матки чи навіть щось гірше. Пояснити це можна тим, що ароматизатори можуть викликати різноманітні алергічні реакції шкіри, висипи чи подразнення, а так званий «парниковий ефект», що створюється через неякісні матеріали прокладок, сприяє швидкому розмноженню шкідливої мікрофлори в інтимному місці. Отже, можна зробити висновки, що щоденні прокладки шкідливі для жінок через такі показники, як:

  1. штучні ароматизатори прокладок можуть подразнювати ніжну шкіру;
  2. не якісні, не натуральні матеріали, котрі використовувались при виготовленні прокладок створюють «парниковий ефект», завдяки чому сприяють розвитку ряду неприємних жіночих хвороб.

 

Нічим не кращі і прокладки, котрі використовуються під час менструації.Ці прокладки також виготовлені не з натуральної сировини, вони погано вбирають вологу, саме тому завжди є неприємне відчуття вологості. Крім того, на їх поверхні стрімко розмножуються шкідливі бактерії, бо кров – це чудове середовище для цього. «Допомогає» також і той же «парниковий ефект», що створюється завдяки плівці, що знаходиться внизу прокладки. Просто кошмар! Слід розуміти, що реклама, на кшталт «олвейз з чотирма крильцями - і можна сміливо одягати біле та облягаюче» або «аромат прокладок приховає запах» - це цілковитий обман. Так звана гарна упаковка. Нічого вони не приховують, бо запах один за рахунок іншого не переб’єш. Треба, щоб прокладка просто добре абсорбувала вологу, не давала їй залишатись на поверхні та плодити бактерії... Тобто вірити рекламним трюкам – не варто.

За даними досліджень, 60% жіночих хвороб виникають саме через використання неякісних прокладок чи тампонів. Тампони, зокрема - це взагалі ті засоби, якими б я не радила користуватися жодній жінці!

Одного дня я зрозуміла, що у мене також з’явилися проблеми зі здоров’ям. Лікар виявила у мене молочницю та ерозію, а я при цьому чекала на дитину. Саме тоді я всерйоз замислилась над шкідливістю прокладок. Як ви розумієте, медикаментозне лікування виключалось, бо під час вагітності вживання препаратів – табу.

Тоді й почався пошук безпечного засобу лікування від цих досить непроиємних хвороб.

І я знайшла. Лікар швидкої – моя знайома – розповіла про спеціальні лікувальні прокладки з аніонами. Я тоді почула про них вперше і мене зацікавив цей товар. Для того, щоб заспокоїти своє сумління провела незалежну експертизу. Після цього дійшла до висновку, що ці прокладки дійсно безпечні і не зашкодять ні мені, ні моєму малюку.

Через місяць використання цих чудо-прокладок, я знову звернулась до лікаря та пройшла обстеження.

Результати вразили. Виявилось, що молочниця пройшла зовсім, та й стан шийки матки значно поліпшився і ерозія вже не була такою загрозливою.

В цілому, я користуюсь цими прокладками вже два з половиною місяці щоденно. І можу сказати, що моє самопочуття покращилось в декілька раз! Зникло відчуття постійного свербіння та спареності, немає неприємних виділень.

Сподіваюсь, що цією історією допоможу багатьом жінкам поліпшити стан свого здоров’я. Якщо щось буде незрозуміло – запитуйте, я з радістю відповім, адже зараз я дуже обізнана в питанні тампонів та прокладок.

 

Міцного здоров’я всім жінкам!

Оценка 4.9 из 5 Голосов: 19

Интересные статьи

Комментарии

Ульянa 14 ноября 2018, 20:00

Доброго вечора, підкажіть, будь-ласка, як дізнатися що я позбулася молочниці. Я вже 4 дні промивалася водою з сілью, і три дні користуюся свічками ліварол. Запах пропав, не пече, не свербить, і виділень вже 4 дні немає.

Татьяна 14 ноября 2018, 21:47

Доброго Вам часу доби!
Здайте контрольний мазок через тиждень після закінчення курсу лікування - за результатами все буде видно.
Бувайте здоровенькі!
З повагою, лікар гінеколог Тетяна.

Альона 16 апреля 2018, 23:40

Допоможіть будь-ласка, мені 13 і у мене напевно молочниця, що робити якщо ця нетерпляча біль нікуди не йде, і мамі соромлюся сказати, і незнаю як казати, допоможіть мене вилікувати будь-ласка.

Татьяна 17 апреля 2018, 20:33

Доброго Вам часу доби!
Не потрібно соромитись мами - скажіть їй про це, в цьому немає нічого страшного, я впевнена, що вона і сама бувала в аналогічній ситуації.
Вам потрібно сходити до дитячого гінеколога і здати мазок на флору.
Це не боляче, не хвилюйтесь.
Лікування призначається за даними результата мазка.
З повагою, лікар гінеколог Тетяна.

оксана 24 февраля 2018, 07:42

Що мені робити, у мене молочниця в 12 років...?

Татьяна 25 февраля 2018, 20:16

Доброго Вам часу доби!
Ви здавали мазок в гінеколога?
Якщо ні, то раджу сходити з мамою до дитячого гінеколога і здати аналіз - потрібно визначити, яка саме мікрофлора викликала запалення і лікування призначати згідно результатів мазка.
Одужуйте!
З повагою, лікар гінеколог Тетяна.

Марія 8 августа 2017, 19:24

Допоможіть будь ласка! Я вже не витримую я приймала таблетки пімафуцин я думала допомогло бо тиждень небуло виділень, але ні знов почалося, що робити?

Татьяна 9 августа 2017, 00:45

Доброго Вам часу доби!
Здайте мазок у лікаря і не займайтесь самолікуванням.
Причиною виділень може бути не тільки грибок роду кандида, а й умовно-патогенна або патогенна флора, на яку Пімафуцин не діє.
Швидкого Вам одужання!
З повагою, лікар гінеколог Тетяна.

щуванчик 23 ноября 2016, 02:53

Як позбутися? Правильне лікування для вас може підібрати тільки кваліфікований гінеколог, тому першим, що ви повинні зробити при появі ознак молочниці, це звернутися до лікаря. Він повинен провести потрібні аналізи і призначити лікування. Найчастіше лікування призначається медикаментозне. Але якщо молочниця проявляється вже не вперше, то призначається комплексне лікування із застосуванням ванночок, тампонів з відварами і спринцювання.

лера 14 ноября 2016, 22:28

Привіт ) мені 17 в мене молочниця з 12 років, я вже давно з цим змирилась. Розказати нікому, до лікаря не піду, що мені робити?

Татьяна 15 ноября 2016, 18:43

Доброго Вам часу доби!
Лєрочка, для того, щоб знати, чим Вас лікувати, потрібно знати, що в даних мазка.
А для цього потрібно відвідати гінеколога, щоб він взяв аналіз.
Лікаря не потрібно боятись, він Вам не нашкодить.
Тому - будьте дорослою дівчинкою, сходіть до гінеколога.
З повагою, Кондратюк Т. Р.

Аніта 19 июня 2017, 14:23

Доброго дня, скажіть будь-ласка де можна купити такі прокладки про які ви писали і скажіть будь-ласка скільки вони коштують?

Оля 2 ноября 2016, 16:18

Як в такому віці займатись??? Після 18 хоча б.

Sogledat 25 сентября 2016, 00:06

Кора дуба ефективний спосіб позбутися від молочниці. Відвар надає сильну антимікробну дію, заспокоює запальні процеси і захищає слизову статевих органів від глибокого ураження. Для приготування відвару необхідно взяти три частини дубової кори, одну частину череди і одну частину лаванди. Для приготування залити одну столову ложку суміші трав 150 мл окропу. Дати настоятися протягом 2 годин. Після цього відвар потрібно процідити і долити в нього таку ж кількість окропу. Для того, щоб позбутися молочниці, спринцюватися цим складом 2 рази в день.

Чимкса 15 сентября 2016, 20:06

Як позбутися? Правильне лікування для вас може підібрати тільки кваліфікований гінеколог, тому першим, що ви повинні зробити при появі ознак молочниці, це звернутися до лікаря. Він повинен провести потрібні аналізи і призначити лікування. Найчастіше лікування призначається медикаментозне. Але якщо молочниця проявляється вже не вперше, то призначається комплексне лікування із застосуванням ванночок, тампонів з відварами і спринцювання.

ЗАКРЫТЬ