Отзывы о роддоме

к 26 августа 2017, 20:19
!
Катерина 11 июля 2017, 11:38

Хто знає, до якого числа закритий пологовий на ремонт?

Даниил 28 июня 2017, 20:01

Подскажите пожалуйста, тот кто оперировался у Остапенко Виктора Ивановича (Лор), поделитесь отзывами.

ІРЕН 1 мая 2017, 07:40

Порадьте де краще зробити спермограму? Дякую.

Арина 29 апреля 2017, 20:33

Подскажите, пожалуйста, сколько стоит родить у зав. отделения?

Маша 25 марта 2017, 18:14

Хочу залишити свій відгук про лікарню. Я народжувала рік тому. Народжувати тут не рекомендую нікому. Відношення лікарів до пацієнтів жахливе. Пролежала до пологів тиждень, потім коли відійшли води, то лікар сказав не турбувати ні її, ні акушерку даром, тому що це була ніч і вони хотіли виспатись... А коли дитина народилася, то щей вся синя і не закричала відразу... її рятували, я думаю якщо ви бачили, що щось йде не так, то можна було взяти кесерів розтин... Потім після пологів лікарі тільки дивилися у карман, щоб їм заплатили... У мене не було молока, дитина весь час кричала... а вони не дозволяли її підгодовувати сумішшю доти, поки вона не почала втрачати вагу... Дуже не задоволена цією лікарнею! При виписці мене навіть ніхто не оглянув, хоча мені повністю при пологах розрізали проміжність і шви були такі ніби мене шнурками зашили. Я думаю лікарі повинні були оглянути, чи все там нормально, а потім виписувати... Ще й коли я розрахувалась із акушеркою і лікарем, що приймала пологи (по 1000 грн.) їм це показалось мало! А зав. роддомом взагалі дуже паскудний... хоче тільки доларів!!!

валентина 23 марта 2017, 01:20

Хто народжував у Мельник Валентини Петрівни. Мені її порадили...

настя 20 марта 2017, 19:52

Скільки коштує страховка у 2017 році?

Надія 19 марта 2017, 14:55

Доброго дня! Хочу висловити свою думку про терапевта лікарні ім. Пирогова Павлішину Валентину Іванівну, за не виконання соїх обов'язків, за халатність і байдужість до тяжких пацієнтів, які звертаються і благають допомоги, на що вона відповіла - (Ідіть куди хочте, в мене немає місць) в результаті чого так як жінці не була надана перша медична допомога, жінка втратила свідомість та померла! Прошу звернути увагу та прийняти міри!!!

Марина 9 марта 2017, 19:28

А что нужно иметь с собой в этот роддом?

Вадім 17 февраля 2017, 19:14

Відношення лікарів дуже безвідповідальне. Особливо лікаря Мруга Федіра Івановича.
Жінку по швидкій привезли з кровотечею на 5-му тижні вагітності. Коли її привезли то її ніхто не оглянув, а просто дали укол, щоб припинити кровотечу і поставили діагноз "ерозія шийки матки". І так її лікували 6 днів. Коли дружина приходила до лікаря і говорила, що кровотеча не припиняється то він її говорив "хай кров йде це нормально". Через пару днів кров припинила йти. Коли її виписали ми приїхали додому в неї знову почалася кровотеча і ми відправилися в Гінекологічне відділення 1-го пологового будинку. Там вже більш серйозно підійшли до проблеми і сказали шо ніякої ерозії шийки матки не має, а кров йде з самої матки і кров не свіжа, що йде вона звідти давно.
І по-новому почали лікування. То як би зразу коли в неї тільки перший раз почалася кровотеча і поставили правильний діагноз та назначили правильне лікування то другий раз цього б не повторилося. А саме головне її сказали, коли ложили в Пироговку "поки не заплатите гроші в благодійний фонд" то вас дивитися ніхто не буде. То ми надіємося, що все буде добре. Так само з дружиною лежала дівчина на 5 місяці вагітності. І в неї також була ковотеча поставили діагноз "ерозія шийки матки". Точно не знаю скільки вона там лежала но виписали її з кровотечею. Робили УЗІ дитина була жива. Через 2 дні в неї відійшли води і вона її втратила (((. Зробили аборт.
То до чого я веду.
Що за час перебування в лікарні Пирогова до них ніхто не приходив з лікарів не цікавився їх самопочуттям.
А просто прийшли відмітилися заради галочки і пішли.

Кристина 9 февраля 2017, 11:08

Скажіть будь-ласка номер пологового відділення лікарні Пирогова?!

Вікторія 5 февраля 2017, 10:59

Пролежала я до пологів 3 неділі, бо неправильно порахували термнін вагітності при поступленні, сказали лягати бігом бо скоро маєш родити, а в результаті переношування дитини, ніхто до мене толком не дивився лежала тай лежи нікому діла до тебе немає. Поки лежала наслухалася і понадивлялася жахів.
Вирішила найняти лікаря і все пройшло на вищому рівні, окремо дякую лікарю гінекологу Засаднюк Ольгі Пилипівні лікар від бога, відношення як до своєї дитини, сил в мене було мало води не відходили води пробила акуратно прокапала окситоцин, викликала потуги і все пройшло не довго без жодного розрива і тріщин лікар дуже підтримувала і допомагала морально і фізично. Пологи обійлися приблизно 4500 грн.

Людмила 14 января 2017, 21:42

Хто знає скільки коштує зараз страховка на к.с. і звичайні роди?

ирина 30 декабря 2016, 10:54

1200 мин. и 1600 кесарево палата отдельная, палата без условий 400.

  • 5
  • 4
  • ...
  • 1